Nastopi

VSI NASTOPI FOLKLORNE SKUPINE RAZOR V LETIH 2006-2015

2006

31.03. Tolmin – območno srečanje odraslih FS in ljudskih pevcev Zgornjega Posočja
08.04. Zatolmin – turistična skupina na ogledu Tolminskih Korit
12.05. Postojna – regijsko srečanje odraslih FS Primorske
18.05. Tolmin – Mlada parada
18.06. Koper – S pesmijo, plesi in vižami po Primorski
20.06. Most na Soči – srečanje obmejnih turističnih društev Slovenije, Italije in Avstrije
27.06. Maribor – Lent, mednarodni folklorni festival Folkart
08.07. Kubed – mednarodno srečanje odraslih FS iz Slovenije, Italije in Hrvaške
23.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
29.07. Trbiž (I) – praznik turističnih društev
30.07. Banjšice – praznik košnje
02.08. Most na Soči – za goste gostišča Šterk
05.08. Beljak (A) – 63.Villacher Kirchtag (parada ljudskih noš)
02.09. Freyming-Merlebach (FR) – srečanje slovenskih društev severovzhodne Francije
03.09. srečanje slovenskih društev severovzhodne Francije
21.09. Slap pri Vipavi – nastop za nizozemske goste, obiskovalce vinske kleti
26.09. Zatolmin – nastop za člane IPA (International Police Association)
13.10. Tolmin – Kmečki praznik
18.11. Unec – obletnica folklornega društva Rak iz Rakeka
15.12. Tolmin – NKBM, otvoritev prenovljene enote v Tolminu
17.12. Tolmin – Dom upokojencev

2007

25.01. Tolmin – predstavitev knjige Rafaele Dolenc Tolminske Ravne
26.01. Tolmin – otvoritev prenovljene EKO tržnice
26.01. Tolmin – otvoritev novih prostorov Krajevne skupnosti Tolmin
15.02. Ljubljana – 20-letnica Zavoda za gluhe in naglušne
10.03. Tolmin – nadaljevalni seminar za mentorje folklornih skupin – Primorska, 3.del
30.03. Tolmin – območno srečanje odraslih FS in ljudskih pevcev
19.04. Tolmin – izlet upokojencev iz Domžal
18.05. Ajdovščina – regijsko srečanje odraslih FS Primorske
25.05. Tolmin – otvoritev evropskega prvenstva v daljinsko vodenih avtomobilih
02.06. Drvar (BIH) – mednarodni CIOFF folklorni festival “Amateri svome gradu”
12.06. Zatolmin – izlet upokojencev Telekoma, Pošte in Poštne banke Slovenije
16.06. in 17.06. Windischgarsten (A) – 10-letnica narodnega parka Kalkalpen
21.06. Ljubljana – shod kulturnih društev Slovenije
30.06. Št. Gora – 15. ajns
07.07. Kromberk – Večer ljudskih plesov, pesmi in iger
22.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
29.07. Beltinci – Le plesat me pelji 2007, državno srečanje odraslih folklornih skupin
05.10. Tolmin – Kmečki praznik
10.11. Tolmin – državno srečanje ljudskih pevcev in godcev
24.11. Postojna – S plesom in pesmijo 2007
15.12. Tolmin – Dom upokojencev

2008

27.01. Ljubljana – sejem Turizem in prosti čas na Gospodarskem razstavišču
15.02. Podbrdo – Dom upokojencev
17.03. Tolmin – Osnovna šola, pripovedke (dramska skupina)
04.04. Tolmin – območno srečanje folklornih skupin, ljudskih pevcev in godcev
06.04. SLO1 – nastop v TV oddaji Izvir(n)i, ponovitev 8.4. na TVS2
19.04. Ponikve – poroka pri lovski koči
10.05. Tolmin – 1. Naši ta stari pravjo tako, prireditev v organizaciji FS Razor
17.05. Kranj – štiri (!) enourni nastopi, Vikend najboljšega soseda, Mercator
24.05. Preddvor – mednarodni folklorni festival
30.05. Postaja – muzejski vlak
30.05. Rut – nastop dramske skupine
31.05. Volarje – praznovanje Abrahama
03.06. Poljubinj – otvoritev Hidriinega instituta
21.06. Črnomelj – Jurjevanje 2009, mednarodni folklorni festival
22.06. Most na Soči – srečanje turističnih društev Od izvira do izliva, nastop pevske skupine
29.06. Moščanci – Peli in plesali so jih mati moja, mednarodna folklorna prireditev
05.07. Sp. Idrija – športne igre Hidria
06.07. Trbiž (I) – Dnevi slovenskega jezika in kulture
12.07. Koper – Posočje se predstavi
19.07. Predgrad – Stoletje po odhodu FS Predgrad na cesarski Dunaj
20.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
10.08. Lokve – 100-letnica slikarja Venceslava Winklerja
13.09. Tolmin – poroka
18.09. Tolmin – 30 let Doma upokojencev (dramska skupina)
25.09. Tolmin – 30 let Doma upokojencev (dramska skupina)
04.10. Trenta – Srečanje nevladnih organizacij Severne Primorske
11.10. Poljubinj – Kmečki praznik
14.10. Tolmin – praznovanje 80-letnice
25.10. Kresnice – Kresnice od nekdaj in danes
22.11. Štanjel – praznovanje 60-letnice
22.11. Tolmin – martinovanje pod Gradom (dramska skupina)
17.12. Tolmin – Dom upokojencev

2009

20.01. Podbrdo – Dom upokojencev
05.02. Tolmin – Življenje in delo Franceta Prešerna
12.02. Tolmin – ponovitev Življenje in delo Franceta Prešerna
22.02. Nimis (I) – povorka po ulicah Nimisa
14.03. Široko – nastop dramske skupine
03.04. Tolmin – območno srečanje odraslih folklornih skupin
05.04. Tolmin – Dom upokojencev (dramska in pevska skupina)
23.04. Dobrovo – vinska klet, nastop za strojnike
02.05. Ukve (I) – Praznik skute
03.05. Poljubinj – krajevni praznik Šempav
16.05. Zatolmin – izlet turistične agencije Palma v Tolminskih Koritih
16.05. Tolmin – 2. Naši ta stari pravjo tako
17.05. Tol. Ravne – otvoritev nove kapelice (dramska skupina)
23.05. Grosuplje – regijsko srečanje odraslih folklornih skupin
29.05. Tolmin – slavnostna seja Občine Tolmin
18.06. Cirie’ (I) – 3. mednarodni folklorni festival Lanzo
19.06. Caselle (I) – 3. mednarodni folklorni festival Lanzo
20.06. Lanzo (I) – 3. mednarodni folklorni festival Lanzo
21.06. Lanzo (I) – nastop pevske skupine pri sv. maši
21.06. Chialamberto(I)- 3. mednarodni folklorni festival Lanzo
21.06. Chiaves (I) – 3. mednarodni folklorni festival Lanzo
26.06. Bovec – 6. mednarodno folklorno srečanje
27.06. G.Stubica (HR) – 4. mednarodni folklorni festival
26.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
09.08. Gor. Trebuša – krajevni praznik
16.08. Široko – srečanje starodobnih avtomobilov (dramska skupina)
24.10. Nova Gorica – podelitev nagrad nevladnim organizacijam
22.11. Boljunec (I) – mednarodno srečanje folklornih skupin
04.12. Tolmin – občni zbor Društva kmečkih žena (dramska skupina)
19.12. Tolmin – srečanje invalidov v hotelu Krn (dramska skupina)

2010

09.01. Zatolmin – nastop dramske skupine na rojstnem dnevu
08.03. Tolmin – Dom upokojencev
08.03. Široko – praznovanje dneva žena (dramska skupina)
18.03. Ljubljana – OŠ Vrhovci, nastop za krajane v organizaciji RK
26.03. Tolmin – območna revija odraslih FS
27.03. Tolmin – Dijaški dom, srečanje bolnikov po možganski kapi
21.04. Podbrdo – Dom upokojencev
30.04. Gabrje – srečanje slovenskih paraplegikov
08.05. Tolmin – 3. Naši ta stari pravjo tako
13.05. Postojna – regijsko srečanje odraslih FS
15.05. Rovinj (HR) – 5-letnica folklorne skupine KUD Plesarin
20.05. Ljubljana – vrtec Rožnik, pravljice, pastirske igre, noša, plesi
22.05. Deskle – 2. plesna revija
29.05. Dol. Trebuša – 15-letnica FS Justin Kogoj
30.05. Kambreško – 8. kulturni dnevi pod Globočakom
12.06. Kobarid – Kobariški sejem
15.06. Poljubinj – 50-letnica podjetja Metalflex
25.06. Tolmin – Mednarodni folklorni večer v organizaciji FS Razor
03.07. Gabrje – 5. srečanje vasi Gab(e)rje
12.07. Srednja vas – Poletni večeri v Bohinju
18.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
23.07. Staro Selo – 6-letnica igralnice Aurora
25.07. Beltinci – Le plesat me pelji 2010, državno srečanje odraslih folklornih skupin
31.07. Koper – Zgornje Posočje se predstavi
14.09. Planina Razor – otvoritev prenovljene koče (dramska skupina)
28.08. Zatolmin – srečanje diabetikov pri Palukču (dramska skupina)
02.10 Šmarje – 10-letnica vokalno-glasbene skupine Šavrinski godci
07.10. Tolmin – folklorni večer za sindikat ŠC Tolmin
23.10. Postaja – srečanje letnikov 1950
11.11. Berlin (NE) – kulturni program pred Brandenburškimi vrati
13.11. Göteborg (S) – veletrgovski center Nordstadstorget
13.11. Göteborg (S) – martinovanje slovenskih izseljencev na Švedskem
28.11. Ljubljana – letni koncert FS COF

2011

24.02. Tolmin – nastop dramske skupine na koncertu glasbene skupine Bakalina
25.02. Kobarid – Benečija v skupnem slovenskem kulturnem prostoru
08.03. Brdo pri Kranju – Alpska konferenca ministrov za okolje alpskih držav
18.03. Podbrdo – Dom upokojencev
08.04. Tolmin – območno srečanje odraslih FS
09.04. Kneža – praznovanje rojstnega dne (dramska skupina)
01.05. Poljubinj – krajevni praznik Šempav (dramska skupina)
07.05. Vrtača (Lig) – srečanje azbestnih bolnikov (dramska skupina)
14.05. Črni vrh – regijsko srečanje odraslih FS
21.05. Tolmin – 4. Naši ta stari pravjo tako
25.05. Petrovo brdo – Dom upokojencev
22.06. Polog – ura pravljic za OŠ Kamno (dramska skupina)
22.05. Deskle – 3. plesna revija
26.06. Poreč (HR) – otvoritev CIOFF festivala Zlatna sopela 2011
02.07. Sp. Idrija – Poletne igre Hidria
09.07. Kobarid – srečanje skupin Šola zdravja
09.07. Renče – krajevni praznik Mohorjevo
16.07. Breginj – Kotarski dnevi
29.07. Tolmin – nastop za goste iz pobratenega mesta Vicchio
07.08. Prvačina – Praznik breskev
12.08. Široko – praznovanje rojstnih dni (dramska skupina)
03.09. Merlebach (FR) – gostovanje pri Slovencih v Franciji
04.09. ” – gostovanje pri Slovencih v Franciji
16.09. Poljubinj – Hidria, dan odprtih vrat (dramska skupina)
17.09. Vrsno – Veselica 112
01.10. Tolmin – Dan prostovoljstva v občini Tolmin
14.10. Volče – ura pravljic za otroke vrtca (dramska skupina)
11.11. Zatolmin – praznovanje rojstnih dni (dramska skupina)
12.11. Zavino – martinovanje (dramska skupina)
14.12 Tolmin – Dom upokojencev
22.12. Tolmin – ura pravljic in Dedek Mraz za vrtec (dramska skupina)

2012

08.02. Kranj – Prešernov s’menj
31.03. Tolmin – območno srečanje folklornih skupin
12.05. Tolmin – EKO praznik (dramska skupina)
12.05. Postojna – regijsko srečanje folklornih skupin
19.05. Tolmin – 5. Naši ta stari pravjo tako
02.06. Deskle – 4. plesna revija
15.06. Pečine – srečanje vodstvenih delavcev Hidria AET (dramska skupina)
15.06. Kobarid – otvoritev Kulturnega poletja
30.06. Sp. Idrija – Poletne igre Hidria
22.07. Planina Razor – srečanje planincev
27.07. Kanal – ljudsko pripovedništvo (dramska skupina)
29.07. Cerkno – Poletje v Cerknem
04.08. Breginj – Legenda.fest 2012
04.08. Kred – Krejska noč
19.09. Kamno – ura pravljic in pripovedk v OŠ (dramska skupina)
21.09. Tolmin – Gremo plesat, vabi Smilja Baranja (radijska oddaja)
21.09. Tolmin – snemanje za Radio Koper (dramska skupina)
22.09. Tolmin – Praznik frike (dramska skupina)
05.10. Dol. Trebuša – pravljice in pastirske igre v OŠ in vrtcu (dramska skupina)
09.10. Podbrdo – Dom upokojencev
07.11. Kobarid – folklorna delavnica ljudskih plesov, petja in godčevstva v Posočju
22.11 Tolmin – Dom upokojencev
24.11. Tolmin – nastop dramske skupine v Tolminskem muzeju
01.12. Poljubinj – 30-letnica poroke
14.12. Zatolmin – nastop dramske skupine za sindikat OŠ Most na Soči
17.12. Šentviška Gora – nastop dramske skupine v OŠ Šentviška Gora
20.12. Tolmin – nastop dramske skupine za vrtec Tolmin in Volče

2013

05.02. Tolmin – snemanje TV oddaje Na obisku
05.02. Kobarid – zaključek folklorne delavnice
08.02. Kranj – Prešernov s’menj
09.03. Bovec – območno srečanje folklornih skupin
06.04. Kranj – letni koncert akademske folklorne skupine Ozara
04.05. Poljubinj – krajevni praznik Šempav (dramska skupina)
11.05. Tolmin – 5. srečanje prostovoljcev severnoprimorske regije
18.05. Tolmin – 6. Naši ta stari pravjo tako
18.05. Novi Sad (SR) – gostovanje moškega pevskega zbora Poljubinj
26.05. Tolmin – srečanje s člani furlanskega filološkega društva
09.06. Lancova vas – 30-letnica folklorne skupine Lancova vas
14.06. Podbrdo – 12. Gorski maraton štirih občin
15.06. Velenje – Velenjski turistični teden
16.06. Kambreško – Kulturni dnevi pod Globočakom (dramska skupina)
24.06. Kromberk – Kromberški punt – 300 (dramska skupina)
06.07. Zatolmin – srečanje članov Društva laringektomiranih Slovenije
07.07. Kal nad Kan. – etnološka prireditev pod cerkvico sv. Tomaža (nastop godcev)
13.07. Ohrid (MK) – mednarodni folklorni festival Denovi na Ohrid
21.07. Planina Razor – srečanje planincev
05.10. Renče – 4. festival NVO Goriške (dramska skupina)
23.10. Petrovo Brdo – Dom upokojencev
26.10. Bovec – srečanje 60-letnikov (dramska skupina)
30.11. Tolmin – TV oddaja Gostilna pr’ Francet
10.12. Tolmin – Dom upokojencev
18.12. Tolmin – prihod Dedka Mraza (dramska skupina)
19.12. Šentviška Gora – Zimski obisk (dramska skupina)
19.12. Tolmin – vrtec, prihod Dedka Mraza (dramska skupina)
20.12. Volče – OŠ in vrtec, prihod Dedka Mraza (dramska skupina)
20.12. Volarje – OŠ in vrtec, prihod Dedka Mraza (dramska skupina)
20.12. Tolmin – OŠ in vrtec, prihod Dedka Mraza (dramska skupina)
26.12. Šentviška Gora – Sveti Štefan (dramska skupina)

2014

06.01. Čedad (I) – Dan emigranta, sodelovanje s beneško FS Živanit
18.01. Bovec – Srečanje Slovencev Videmske pokrajine in Zg.Posočja (FS Živanit)
08.02. Kranj – Prešernov s’menj
22.03. Tolmin – območno srečanje folklornih skupin
30.04. Gabrje – srečanje članov Društva paraplegikov
17.05. Tolmin – 7. Naši ta stari pravjo tako
01.06. Tolmin – Mi za nas, nastopi članic ZKD Tolmin, Klanec
01.06. Tolmin – Mi za nas, Mestni trg
01.06. Tolmin – Mi za nas, Pregljev trg
12.06. Tolmin – Pobratenje občin Tolmin in Beljak
15.06. Kobarid – Mi za nas, Trg svobode
15.06. Kobarid – Mi za nas, Krilanova ulica
15.06. Kobarid – Mi za nas, Manfredova ulica
05.07. Tolmin – Puntarski dnevi
15.07. Planina Razor – srečanje planincev
15.08. Lovrenc na Poh.- 21. jezernikovi dnevi in 30-letnica FS Lovrenc
17.08. Idrsko – pevska skupina, farni praznik
07.09. Kal nad Kan. – Angelska nedelja (dramska skupina)
05.11. Petrovo Brdo – Dom upokojencev
12.11. Tolmin – Dom upokojencev
16.11. Boljunec (I) – Čez tri gore, čez tri dole, sodelovanje s FS Živanit
29.11. Novo mesto – Delaj, delaj, dekle, pušelc, letni koncert FD Kres
06.12. Zatolmin – praznovanje 50-letnice (dramska skupina)
13.12. Grgar – srečanje upokojencev (dramska skupina)
22.12. Šentviška Gora – Babica Zima (dramska skupina)
23.12. Tolmin – Dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
24.12. Volarje – Dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
24.12. Volče – Dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
26.12. Šentviška Gora – Sveti Štefan (dramska skupina)
28.12. Tolmin – prihod Dedka Mraza na Mestnem trgu (dramska skupina)

2015

08.02. Kranj – Prešernov s’menj
17.02. Tolmin – Pustovanje (dramska skupina)
14.03. Grahovo – 8. marec in materinski dan (dramska in pevska skupina)
28.03. Sp. Idrija – območno srečanje Folklorno popotovanje (pevska skupina)
29.03. Tolmin – območno srečanje odraslih folklornih skupin
11.04. Avče – krajevni praznik (dramska skupina)
16.05. Tolmin – 8. Naši ta stari pravjo tako
17.05. Postojna – regijsko srečanje odraslih folklornih skupin Primorske
23.05. Velenje – letni koncert Folklornega društva Koleda Velenje
14.06. Tolmin – Mi za nas, nastopi članic ZKD Tolmin, Dom upokojencev
14.06. Tolmin – Mi za nas, Šolski center
20.06. Most na Soči – praznovanje 60-letnice (dramska skupina)
21.06. Podbrdo – 14. Gorski maraton štirih občin
24.06. Bled – Triglavski narodni park (dramska skupina)
04.07. Planina Razor – Zlatorogova transverzala ponosa
19.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
27.07. Beljak (A) – odkritje tolminskega grba v mestni hiši Beljak
28.07. Modrejce – praznovanje Abrahama
22.08. Bavšica – Tabor planincev (dramska skupina)
15.09. Bruselj (BE) – Kulturni večer na Veleposlaništvu Republike Slovenije
16.09. ” – nastop na ploščadi pred Evropskim parlamentom
19.09. Cerkno – 6. Festival nevladnih organizacij (dramska skupina)
26.09. Kneža – 15-letnica ženskega pevskega zbora Sožitje
03.10. Tolmin – praznovanje 70-letnice (dramska skupina)
14.10. Tolmin – Dan odprtih vrat PŠIUOPP – 10. obletnica priključitve matični šoli, skupaj z otroško FS Phči ‘n bebrce
30.10. Ljubljana – TZGP, predstavitev Posočja v Mercator centru
30.10. Novo mesto – TZGP, predstavitev Posočja v Mercator centru
06.11. Kobarid – 25-letnica TZGP
18.11. Tolmin – Dom upokojencev
21.11. Šempas – 10. Srečanje ljudskih pevcev in godcev
04.12. Kobarid – Miklavžev dobrodelni koncert
17.12. Zatolmin – poslovilni večer pevca Franca
22.12. Šentviška Gora – Prihod zime (dramska skupina)
22.12. Volarje – Dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
22.12. Volče – Dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
22.12. Tolmin – Dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
22.12. Tolmin – Dedek Mraz v knjižnici (dramska skupina)
26.12. Šentviška Gora – Sveti Štefan (dramska skupina)